Szukaj

 II TE i I TRMG POKOCHAŁY OPERĘ 

   Świadomi późnego powrotu ze sztuki operowej "Carmen", której twórcą jest Georges Bizet, wystawionej w Teatrze Wielkim w Łodzi, z ciekawością przekroczyli progi kultury wysokiej.

Czytaj więcej...

TYM RAZEM MUZYKA POLSKA ! 

W czwartek,14 listopada 2019 roku do Zespołu Szkół RCKU w Przemystce znów przyjechali muzycy z Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy. Tym razem audycja muzyczna poświęcona była muzyce polskiej.

Czytaj więcej...

"Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna..."Każdego roku Narodowe Święto Niepodległości staje się dla uczniów i pracowników ZS RCKU w Przemystce szczególnym dniem. Z dumą staramy się zachować w pamięci czas odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku po 123 latach zaborów.

Czytaj więcej...

 Wystawa historyczna

W dziejach tym, którzy inicjują jakiś początek, dajemy miano "Ojca". Mamy zatem "Ojców Kościoła katolickiego", "Ojców Założycieli Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej", ojców poszczególnych nauk, sztuk czy wynalazków.

Czytaj więcej...

KOLEJNY KONCERT FILHARMONII POMORSKIEJ W PRZEMYSTCE !


"Garść dźwięków, szczypta ciszy, czyli rytm." - taki tytuł nosił pierwszy w tym roku szkolnym koncert Filharmonii Pomorskiej.

Czytaj więcej...

Targi Turystyczne – World Travel Show

Dnia 18 października 2019 r. uczniowie klas I i II TH, I TŻiUG brali udział w największych Targach Branży Turystycznej – IV edycji World Travel Show, które zorganizowano w Nadarzynie pod Warszawą.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy